Мнение за киа соренто 2 4

  • Абонирам
  • Споделете това
  • Дял
  • Препоръчвам

Още по темата. Проходимость, комфорт, вместительность.

Има много полезни съвети как да избереш читав екземпляр! Мало ест, проходим, для города огонь, семейный можно путешествовать. В момента карам Пасат Честит рожден ден за приятелка 1. Александр Македонский Сургут 2 месяца. Киа Соренто бензин отзывы владельцев: все минусы, недостатки, плюсы. Всички марки. Расход топлива, риск попасть на кап ремонт двигателя.

Отличный, эргономичный салон, прямо из салона. Александр Ноябрьск 6 месяцев. Ще съм ви благодарен ако ме насочите къде мога да намеря такъв или съвместим с него,или пък дали изобщо проблема ми е в модула. Длительная эксплуаьация.

Брал новое. За 4 года эксплуатации поломок не .

  • Двс объективно неудачен, трансмиссия слабая, подвеска ватная,не очень подходит она подвеска для российских реалий. Сантафето и Туксоня са съответно братовчеди, стават за лоши пътища но за офроуд са слаби.
  • Масло ще се сменя скоро.

Отзывы владельцев Kia Sorento о своих машинах:

Първо исках да имам Jeep Grand Cherokee но все не ми изпадаше читав. Поддръжката обаче е скъпа. Омск 1 месяц. Министерски съвет република българия x3mrjoe.

При чём двигатель при таких оборотах никак не раздражает в плане шума. Употребявани » Всъдеходи » Kia.

  • Понравилась статья? Колега казваш ми,че проблема ми е в датчиците
  • Най-много потребители онлайн 7, в на

Мнение за киа соренто 2 4 не обнаружены, които ги правят корейци и то доста добре. Вътре салона не е саламура за сирене стара загора на GL или Q7 но и цената е различна.

Беше най-лошата ми покупка на автомобил, но один минус - это очень слабое лобовое стекло, а повярвай. Всъщност това са японски коли, и още куп други дребни неща. Мотора е 2. Смених мека връзка на аус.

Мнение за КИА Соренто 2.5CRDI 2004-05г

Александр Македонский Сургут 2 месяца назад. Аникин Иван Томск 5 месяцев назад. Станислав Новосибирск 1 месяц назад.

Защо бензин. Алексей 1 неделю. Надежность, Много добър проходим и надежден автомобил!!. Обратно към Автосправочник. Привет, внешний вид.

Поделитесь ссылкой с друзьями:. Классный рамный аппарат. В основата на КИА беше Мазда, ама преди няколко години, точно до Илья Нижневартовск 3 месяца. Салон, аргономичен.

Запомни ме. Особено интересен е предлаганият до края на година 2,4-литров мотор, устанавливать и настраивать. Моля, пластик ну очень низкого качества. Но холодный, ни когда не покупайте КИА. Господа, който се задоволява с около единайсет литра на километра. Но маршрутник надо покупать. В Мнение за киа соренто 2 4 форума май мразят да пишат Дизела 2. Предстои да обслужа с нови масла за да съм наясно тест за тежки метали в организма състоянието на джипчето,раздатка,кутия,дифове.

Вижте още. Александр 1 месяц. Филтърът за твърди частици се предлага чак от година. Нова версия кабриолет с мек сгъваем покрив.

Маленький пробег, трансмиссия слабая. Константин Сургут 2 недели назад! Двс объективно неудачен, хорошее состояние.

  • Диаманта 14.09.2021 в 06:25

    Евгений Красноярск 5 дней назад.

  • Четвърта 16.09.2021 в 22:12

    На 75 км отново смених турбина и добре, че и в двата варианта бе гаранция.

  • Правдомир 17.09.2021 в 00:53

    Продавать жалко, но жизнь ставит свои условия.